To już 5 lat

1704446389416Równo pięć lat temu złożyłem, wraz z radnymi naszej gminy, ślubowanie, którym rozpoczęliśmy naszą służbę dla Gminy Reńska Wieś. Ten czas przyniósł mi wiele wyzwań, nieoczekiwanych przeciwności, niespodziewanych sytuacji, ale przede wszystkim mnóstwo satysfakcji. Satysfakcji z możliwości zmieniania naszej gminy, pomocy naszym mieszkańcom, zapewnienia im lepszych warunków życia i budowania naszej wspólnoty lokalnej. A jaki był ten ostatni rok kadencji?

Był to z pewnością rok spokojniejszy i nie obfitujący w takie wyzwania jak poprzednie (pandemia, wojna na Ukrainie, uchodźcy, etc.).  Ale nie mniej aktywny i obfitujący w wyzwania. Rozpoczęliśmy dwie (kanalizacja Poborszowa, przebudowa ul.Kozielskiej i Pawłowickiej w Reńskiej Wsi) oraz zakończyliśmy jedną dużą inwestycję (przebudowa systemu zaopatrzenia w wodę). Wartość wszystkich inwestycji w 2023 roku dobiła prawie 20 mln zł. Ale nie tylko „budowami” Gmina Reńska Wieś żyła. W lipcu bawiliśmy się podczas Święta Herbowego, a we wrześniu podczas dożynek gminno-powiatowych, oraz Święta Wina, które przeniosło się do Komorna.
Rok 2023 to również rok pozyskiwania funduszy i planowania zadań na rok 2024. Więc i w kolejnym roku będziemy mieli ręce pełne roboty.Tradycyjnie przedstawiam podsumowanie realizacji programu wyborczego za ostatnie 5 lat, dostępne TUTAJ.

 

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *