To już 3 lata

Moi drodzy,
Tomasz_Kandziora_03kolejna rocznica za mną. To już 3 lata odkąd objąłem funkcję wójta gminy Reńska Wieś. Szczególnie ostatnie prawie 2 lata to okres niezwykle wymagający, niełatwy czy wręcz momentami przygnębiający. Przygnębiający, gdyż uświadamiam sobie jak wiele bliskim mi osób odeszło, jakie ponure żniwo zbiera pandemia wokół nas. Ale mimo wszystko z optymizmem patrzę w przyszłość. Mieszkańcom naszej gminy obiecuję, że te 2 lata obecnej kadencji, które są przede mną, będą nie mniej pracowity i obfite w sukcesy i chwile satysfakcji. Trzymajcie kciuki.
Dziękuję wszystkim za ten solidnie przepracowany okres – radnym, współpracownikom w Urzędzie Gminy, sołtysom i wszystkim osobom, które wspierają mnie w tej służbie. Szczególnie dziękuję za wsparcie i wyrozumiałość moim najbliższym – kocham Was.
Wzorem drugiej rocznicy, chciałbym przekazać Wam podsumowanie obecnej kadencji w odniesieniu do naszego programu wyborczego, z którym wraz z kandydatami KWW „Mniejszość Niemiecka” szliśmy do wyborów – Podsumowanie 3 lat.

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *