Zwycięstwo!

Drodzy mieszkańcy gminy Reńska Wieś,
decyzją ponad 59% głosujących powierzono mi pełnienie funkcji wójta naszej gminy w kadencji 2018-23. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie, zaszczyt, ale też kredyt zaufania, którego obiecuję nie zawieść.
Ponadto spośród kandydatów KWW Mniejszość Niemiecka wybrano trzynastu radnych, którzy w nadchodzącej kadencji będą Państwa reprezentować w Radzie Gminy Reńska Wieś. Wierzę, że tak zgrany zespół sprawnie i z korzyścią dla mieszkańców będzie wspierać wójta w realizacji ważnych dla gminy inicjatyw.
Chciałbym podziękować naszym kandydatom do Rady Gminy, którzy wykonali podczas kampanii naprawdę DOBRĄ ROBOTĘ, a także tym wszystkim, którzy wspierali mnie i nasz komitet w tych wyborach. Ale przede wszystkim chciałbym podziękować tym ponad 1️⃣6️⃣0️⃣0️⃣️ osobom, które oddały na nas swój głos 🗳️. To olbrzymie wsparcie, które pozwoli nam w kadencji 2018-23 na sprawne zarządzanie naszą gminą.
Chciałbym podziękować też moim kontrkandydatom za walkę wyborczą. Mam nadzieję, że bez względu na to, po której stronie „barykady” staliśmy, mogę liczyć na współpracę w sprawach ważnych dla gminy. Bo przecież przyszłość naszej gminy to nasza WSPÓLNA SPRAWA.
Szczególnie chciałbym podziękować moim najbliższym – żonie, synom 👨‍👩‍👦‍👦i reszcie rodziny. Za cierpliwość, wyrozumiałość i nieustające wsparcie. Bez nich nie miałbym komfortu prowadzenia kampanii i realizacji sukcesu naszego komitetu. Dziękuję wszystkim i pamiętajcie … gmina to nasza WSPÓLNA SPRAWA 👍

Od teraz bieżące informowanie o mojej działalności odbywać się będzie poprzez profil na portalu Facebook.

Tomasz Kandziora

Tomasz Kandziora

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *