Zwycięstwo!

Drodzy mieszkańcy gminy Reńska Wieś,
decyzją ponad 59% głosujących powierzono mi pełnienie funkcji wójta naszej gminy w kadencji 2018-23. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie, zaszczyt, ale też kredyt zaufania, którego obiecuję nie zawieść.
Ponadto spośród kandydatów KWW Mniejszość Niemiecka wybrano trzynastu radnych, którzy w nadchodzącej kadencji będą Państwa reprezentować w Radzie Gminy Reńska Wieś. Wierzę, że tak zgrany zespół sprawnie i z korzyścią dla mieszkańców będzie wspierać wójta w realizacji ważnych dla gminy inicjatyw.
Chciałbym podziękować naszym kandydatom do Rady Gminy, którzy wykonali podczas kampanii naprawdę DOBRĄ ROBOTĘ, a także tym wszystkim, którzy wspierali mnie i nasz komitet w tych wyborach. Ale przede wszystkim chciałbym podziękować tym ponad 1️⃣6️⃣0️⃣0️⃣️ osobom, które oddały na nas swój głos 🗳️. To olbrzymie wsparcie, które pozwoli nam w kadencji 2018-23 na sprawne zarządzanie naszą gminą.
Chciałbym podziękować też moim kontrkandydatom za walkę wyborczą. Mam nadzieję, że bez względu na to, po której stronie „barykady” staliśmy, mogę liczyć na współpracę w sprawach ważnych dla gminy. Bo przecież przyszłość naszej gminy to nasza WSPÓLNA SPRAWA.
Szczególnie chciałbym podziękować moim najbliższym – żonie, synom 👨‍👩‍👦‍👦i reszcie rodziny. Za cierpliwość, wyrozumiałość i nieustające wsparcie. Bez nich nie miałbym komfortu prowadzenia kampanii i realizacji sukcesu naszego komitetu. Dziękuję wszystkim i pamiętajcie … gmina to nasza WSPÓLNA SPRAWA 👍

Od teraz bieżące informowanie o mojej działalności odbywać się będzie poprzez profil na portalu Facebook.

Tomasz Kandziora

Tomasz Kandziora

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *