Wybory 21 października

Tomasz Kandziora

Drodzy Mieszkańcy Gminy Reńska Wieś,

jak z pewnością wielu z Was już wie, zamierzam kandydować na Wójta Gminy Reńska Wieś. Moją kandydaturę wysunęło i obdarzyło zaufaniem kilkuset delegatów biorących udział w konwencjach wyborczych Mniejszości Niemieckiej na terenie naszej gminy. Tak silne poparcie i codzienne dowody zaufania i wsparcia, dają mi przekonanie, że objęcie tej funkcji przez osobę młodą, zaangażowaną i dynamiczną, jest oczekiwane i potrzebne.

By ten cel osiągnąć, należy pracować zespołowo, ponad podziałami –
z radą, wszystkimi środowiskami, organizacjami i mieszkańcami gminy. Bo pomyślność naszej gminy i jej mieszkańców to WSPÓLNA SPRAWA. Dlatego w osiągnięciu mojego i waszego celu wspierać mnie będą wyjątkowi ludzie, których znacie i szanujecie, kandydujący do rady gminy.

Moja drużyna to zespół wspaniałych, zaangażowanych w sprawy swej społeczności  ludzi. Są wśród nich osoby młode i bardziej doświadczone życiowo. Rolnicy, nauczyciele, specjaliści różnych zawodów, przedsiębiorcy, sołtysi, obecni radni, strażacy – słowem ludzie tacy jak Wy, znający naszą gminę i działający na jej rzecz. Chcemy, by rada gminy reprezentowała różne środowiska, pokolenia i grupy społeczne. Tacy jesteśmy – różni, ale zjednoczeni w jednym celu: dbałości o naszą gminę i nasze społeczeństwo lokalne. Wiem, że rada gminy złożona z takich ludzi, wspierających dynamicznego
i zaangażowanego wójta, da szansę naszej gminie na rozwój i zapewnienie naszym mieszkańcom świetnych warunków do życia, pracy, edukacji, wychowywania dzieci czy spędzania „jesieni życia”.

Obiecujemy gminę sprawną, przejrzystą, przyjazną mieszkańcom i otwartą na ich inicjatywy. Możemy obiecać wytężoną pracę, pomysły mające pokrycie
w finansach i chęć wsłuchania się w Wasz głos. Już niedługo przedstawimy Wam nasze propozycje programowe.

Gmina potrzebuje wójta dynamicznego, ale dającego stabilność, młodego, ale doświadczonego. Wójta, który szanuje mieszkańców i kocha swoją gminę.

Nazywam się Tomasz Hubert Kandziora i będę kandydował na Wójta Gminy Reńska Wieś, bo jej pomyślność to nasza WSPÓLNA SPRAWA.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *