Wybory 21 października

Tomasz Kandziora

Drodzy Mieszkańcy Gminy Reńska Wieś,

jak z pewnością wielu z Was już wie, zamierzam kandydować na Wójta Gminy Reńska Wieś. Moją kandydaturę wysunęło i obdarzyło zaufaniem kilkuset delegatów biorących udział w konwencjach wyborczych Mniejszości Niemieckiej na terenie naszej gminy. Tak silne poparcie i codzienne dowody zaufania i wsparcia, dają mi przekonanie, że objęcie tej funkcji przez osobę młodą, zaangażowaną i dynamiczną, jest oczekiwane i potrzebne.

By ten cel osiągnąć, należy pracować zespołowo, ponad podziałami –
z radą, wszystkimi środowiskami, organizacjami i mieszkańcami gminy. Bo pomyślność naszej gminy i jej mieszkańców to WSPÓLNA SPRAWA. Dlatego w osiągnięciu mojego i waszego celu wspierać mnie będą wyjątkowi ludzie, których znacie i szanujecie, kandydujący do rady gminy.

Moja drużyna to zespół wspaniałych, zaangażowanych w sprawy swej społeczności  ludzi. Są wśród nich osoby młode i bardziej doświadczone życiowo. Rolnicy, nauczyciele, specjaliści różnych zawodów, przedsiębiorcy, sołtysi, obecni radni, strażacy – słowem ludzie tacy jak Wy, znający naszą gminę i działający na jej rzecz. Chcemy, by rada gminy reprezentowała różne środowiska, pokolenia i grupy społeczne. Tacy jesteśmy – różni, ale zjednoczeni w jednym celu: dbałości o naszą gminę i nasze społeczeństwo lokalne. Wiem, że rada gminy złożona z takich ludzi, wspierających dynamicznego
i zaangażowanego wójta, da szansę naszej gminie na rozwój i zapewnienie naszym mieszkańcom świetnych warunków do życia, pracy, edukacji, wychowywania dzieci czy spędzania „jesieni życia”.

Obiecujemy gminę sprawną, przejrzystą, przyjazną mieszkańcom i otwartą na ich inicjatywy. Możemy obiecać wytężoną pracę, pomysły mające pokrycie
w finansach i chęć wsłuchania się w Wasz głos. Już niedługo przedstawimy Wam nasze propozycje programowe.

Gmina potrzebuje wójta dynamicznego, ale dającego stabilność, młodego, ale doświadczonego. Wójta, który szanuje mieszkańców i kocha swoją gminę.

Nazywam się Tomasz Hubert Kandziora i będę kandydował na Wójta Gminy Reńska Wieś, bo jej pomyślność to nasza WSPÓLNA SPRAWA.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *