Podpisz już dziś inicjatywę ws. praw mniejszości

Od pewnego czasu w całej Unii Europejskiej zbierane są podpisy pod europejską inicjatywą obywatelską Minority SafePack (MSPI), która ma na celu wprowadzenie w całej Unii jednolitych standardów ochrony praw mniejszości narodowych, etnicznych i językowych (wszystkich!!!, w tym np. polskiej na Litwie, w Czechach, Rumunii, etc.). Trzeba zebrać 1 000 000 podpisów.

MSPI_logo_PL
Podpisy można składać „elektronicznie” na stronie internetowej Inicjatywy:
https://ec.europa.eu/citizens-initiative/32/public/#/
lub w formie tradycyjnej na Formularzu: http://www.minority-safepack.eu/…/for…/MSPI_Poland_PL_v3.pdf (wypełnione i podpisane formularze można wysyłać na adres: TSKN, ul. M.Konopnickiej 6, 45-004 Opole lub dostarczyć mi osobiście).
Podpis może złożyć każdy pełnoletni obywatel Polski, bez względu na narodowość, język czy pochodzenie etniczne (Inicjatywa dotyczy WSZYSTKICH mniejszości narodowych, etnicznych i językowych w UE!!!).
Proszę Was bardzo o przekazanie informacji o tej Inicjatywie krewnym, znajomym, kolegom i koleżankom z pracy, sąsiadom i wszystkim tym, dla których ważny jest los mniejszości narodowych, etnicznych i językowych. Każdy podpis się liczy i każdy podpis może zadecydować o powodzeniu tej inicjatywy. Czasu jest coraz mniej!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *