Zwycięstwo w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Jest mi niezmiernie miło, że zgłoszony przeze mnie projekt „Opolskie bez tajemnic” zwyciężył, obok 24 innych projektów, w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim. Dziękujemy, wraz z TSKN na Śląsku Opolskim, mieszkańcom powiatów strzeleckiego i kędzierzyńsko-kozielskiego za każdy z 3695 głosów. Wielkie dzięki dla Joanny Hassa i Tomek Golasz za pomoc, oraz gratulacje za zwycięstwo jego projektu „młodzieżowo-strażackiego”  Teraz czas na realizację.
Logo-MBO

Uczestnicy projektu będą mieli możliwość poznania ciekawej i złożonej historii swojego „Heimatu” czyli małych ojczyzn w wielu aspektach. Projekt składać się będzie z trzech części:
1. Cykl spotkań przybliżających w ciekawy, innowacyjny sposób historię lokalną wybranych miast i miejscowości, którym będą towarzyszyć występy artystyczne.
2. Konkurs skierowany do dzieci, młodzieży i osób dorosłych na interesujące przedstawienie wybranych aspektów historii lokalnej
3. Cykl wycieczek – do ciekawych miejsc na terenie subregionu, połączonych ze zwiedzaniem i degustacją lokalnych produktów kulinarnych. Program wycieczek stanowić będzie podstawę opracowania przewodnika turystycznego po subregionie, który zostanie wydany w formie książkowej.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *