Dopingujemy naszych

Uwaga kibice!
Specjalnie dla niemieckich kibiców chcących zobaczyć spotkanie reprezentacji Polski i Niemiec do lat 20 na stadionie MOSiR w Brzegu zarezerwowany został sektor C (dla 160 osób, znajduje się w centralnej części obiektu) – z pełną ochroną, który położony jest obok sektora dla VIP-ów i familijnego!
Pragniemy również poinformować, że prawdopodobnie dla około 50 osób podstawiony będzie autokar, który dowiezie niemieckich fanów do Brzegu. O szczegółach poinformujemy w najbliższym wydaniu „Wochenblatt.pl”.

Zapraszamy na mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Niemiec do lat 20

Dopingujmy naszych!
12 listopada o godzinie 11.00 na stadionie MOSiR w Brzegu przy ulicy Sportowej 1 odbędzie się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski i Niemiec do lat 20.
To wyjątkowa gratka dla sympatyków futbolu, bo w województwie opolskim wydarzenie piłkarskie na tak wysokim szczeblu zdarza się rzadko.
Dlatego korzystając z okazji, redakcja „Wochenblatt.pl” zagwarantowała niemieckim kibicom chcącym dopingować Niemców cały sektor (160 miejsc) i pełną ochronę!
Bilety w „Wochenblatt.pl”!
Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła się od minionego wtorku w biurze Opolskiego Związku Piłki Nożnej (OZPN) w Opolu oraz na stadionie w Brzegu, ale… Dla kibiców reprezentacji Niemiec chcących obejrzeć ten mecz bilety będą sprzedawane w naszej redakcji w Opolu – ulica Konopnickiej 6, w cenie 20 złotych.
Spiesz się
– Zainteresowanie meczem jest olbrzymie i zapewne bilety rozejdą się błyskawicznie, a liczba miejsc wynosi tylko ok. 2000, a zatem warto się pośpieszyć – twierdzi prezes OZPN Marek Procyszyn. Zapraszamy zatem i zachęcamy wszystkich fanów niemieckiej drużyny narodowej, by zjawili się w sobotę 12 listopada na brzeskim stadionie i gorąco dopingowali naszych.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *